Menu

NABÍDKA SLUŽEB

MARKÉTA BUKVICOVÁ / NABÍDKA SLUŽEB

PEDIKÚRA

Základní péči provádím přístrojovou (suchou) metodou. Ošetření zarůstajícího nehtu nebo odstranění kuřího oka je samozřejmostí. Pro úplnou dokonalost Vaše nohy ošetřím luxusními přípravky Laufwunder®, případně Vám upravím nehty gel-laky nebo laky CUCCIO, nově i veganskými laky SPARITUAL.
PODROBNOSTI A CENÍK PEDIKÚRY   

ORTONYXIE

Vaše případné problémy se zarostlými nehty napravím nehtovými rovnátky IMKOR, ROSS FRASER nebo NASPAN PLATINIUM. Na poškozené nehty nabízím jejich rekonstrukci pomocí náhrady nehtové ploténky. Nehty na Vašich nohách budou opět zdravé.

PODROBNOSTI A CENÍK ORTONYXIE   

MANIKÚRA

Ženám i mužům nabízím komplexní péči o ruce. Základní ošetření obsahuje odstranění a zatlačení kůžičky, zkrácení a formování nehtů, čištění a leštění nehtů. Spíše pro dámy je pak určena japonská manikúra P-SHINE, případně úprava nehtů gel-laky nebo laky CUCCIO, nově i veganskými laky SPARITUAL.
PODROBNOSTI A CENÍK MANIKÚRY   

MASÁŽE

Za použití nejkvalitnějších, čistě přírodních masážních olejů provádím klasickou masáž zad, šíje, nohou a rukou, uvolnění krční páteře, reflexní masáž zad využívající prvky z Breusse, havajskou masáž Lomi Lomi, případně reflexní masáž plosky nohou.
PODROBNOSTI A CENÍK MASÁŽÍ   

UBYTOVÁNÍ

Mám pro Vás připravené ubytování v kompletně zařízených 3 - 6 lůžkových apartmánech v nejklidnější části Harrachova. K dispozici je Wi-Fi připojení na internet, vlastní parkoviště, lyžárna, sauna. V létě pěšky nebo na kole, v zimě na běžky nebo na lyže.
PODROBNOSTI A CENÍK UBYTOVÁNÍ   

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Dárkové poukazy na mé služby, přípravky Laufwunder® k ošetřování Vašich nohou, čištění drobných předmětů a šperků ultrazvukem, a dezinfekci obuvi, a veškerého koženého zboží, ponožek, textilních výrobků, hodinek, hřebenů, hraček apod. revolučním dezinfikátorem KLENZ.